Kontakt

Ať už hledáte pronájem školicí či jednací místnosti
nebo stylovou kavárnu k posezení,
budeme se na vás těšit v Centru Kaštanová.

Centrum bydlení a designu Kaštanová

Kaštanová 515/125a, 620 00 Brno-Tuřany

Otevírací doba:

Po - Pá    9:00 - 18:00

So - Ne    Zavřeno

Mimo otevírací dobu dle předchozí domluvy.

Jak se k nám dostanete autem?

  • Pojedete-li z centra Brna, od Zvonařky se vydáte ulicí Plotní do Komárova, stále po hlavní, kolem Mariánského náměstí (budova GiTy), projedete křižovatkou Hněvkovského-Sokolova, dále až ke světelné křižovatce Hněvkovského-Kaštanová, za kterou již začíná dálnice D2 na Bratislavu. Na této křižovatce odbočíte vlevo na ulici Kaštanovou. Pojedete okolo Makra, podjedete dálniční most, přejedete malý mostek a odbočíte ostře vpravo na křižovatce u autoservisu. Vydáte se rovně, kolem Balbínova pramene k rozcestí, kde jsou vjezdy do areálů Agro Tuřany, Top tisk a Centrum Kaštanová. V areálu objedete budovu Ello zprava a již uvidíte Centrum Kaštanová a posezení naší kavárny.

Jak se k nám dostanete MHD?

  • Centrum Kaštanová je v blízkosti zastávky Ráječek MHD Brno, před areálem Makra. Jezdí k nám autobusy 40, 48, 63 a 109, 509. Z Úzké je to k nám 5 zastávek. Po vystoupení půjdete dále po trase autobusu směrem na Tuřany, projdete pod dálničním mostem a za cca 70 m, vedle šedé budovy, se vydáte vpravo po chodníku mezi ploty. Na konci chodníku se vám otevře prostor drobné křižovatky, kde se stačí vydat jemně doleva - směrem k budově Top Tisk. Zde uvidíte vjezd a bránu Centra Kaštanová. Projdete branou, obejdete budovu Ello zprava a již uvidíte Centrum Kaštanová.

CHCETE SI PRONAJMOUT MÍSTNOST?

Kontaktujte nás pomocí formuláře
a my se vám ozveme s bližšími informacemi.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Keraservis Group a.s. ke zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz.